بيوگرافي نهال سلطاني

بيوگرافي نهال سلطاني نهال سلطانی و دوست پسرش نهال سلطانی ویکیپدیا نهال سلطانی و همسرش نهال سلطانی بدون ارایش نهال سلطانی و ساسی مانکن نهال سلطانی قبل از عمل زیبایی همسر نهال سلطانی نهال سلطانی متولد چه سالیه بيوگرافي نهال در عشق ممنوع قد سمر در عشق ممنوع عکس نهال و همسرش بیوگرافی مهند در عشق ممنوع لیلا هزال کایا قد و وزن سمر بیوگرافی مراد در عشق ممنوع عکس عروسی نهال عکس نهال ومهند بیوگرافی نهال سلطانی مدل نهال سلطانی کیست نهال سلطاني بيوگرافي نهال سلطانی و دوست پسر بازیگرش رابطه نهال سلطانی و ساسی مانکن عکس دوست پسر نهال سلطانی

نهال سلطانی یکی از مدل های جذاب و معروف ایرانی است . او ۲۶ سال سن و متولد شهر تهران می باشد . نهال سلطانی مرداد ماهی است .

وی در زمینه های هنری متعددی فعالیت دارد که مدلینگ تنها یکی از رشته های فعالیت او می باشد. چشم های وی آبی است و قد او ۱۶۸ سانتی متر است . او به رشته شنا و ایروبیک بسیار علاقه دارد .

نهال در میان مدل های ایرانی دیگر متواضع تر به نظر می رسد و خود را لزوما موجودی کامل نمی داند و به اصطلاح اینطور تصور نمی کند که از دماغ فیل افتاده است. نهال تا به حال علاوه بر اینکه کار مدلینگ انجام داده است در ویدیوهای ساسی مانکن و برخی از خوانندگان رپ و پاپ دیگر نیز حضور داشته است و خودش نیز به فعالیت های موسیقیایی می پردازد.